Ecomagron

2017, wrz 12 10:00
Bitmagron
Nowości
EcomagronWstęp
Ecomagron to wielofunkcyjny program z podziałem na moduły do zarządzania domowymi finansami lub  jednoosobową działalnością.
Rozwinięcie artykułu
Modułów jest aktualnie 8. Siedem z nich jest dostępnych na darmowej licencji do niekomercyjnego użytku. Dają one możliwość zarządzania domowymi finansami, jak rejestrowanie dokumentów zakupowych, rejestracji stanu liczników eksploatacyjnych lub śledzenie wydatków na samochód. Rejestracja dokumentów jest prosta i intuicyjna, nie wymaga znajomości zagadnień z finansów lub księgowości. Możliwe jest definiowanie produktów, stawek VAT lub chociażby tworzenie raportów kasowych.
W podstawowej formie program oferuje rozwiązania przydatne dla każdego, kto chce kontrolować swoje wydatki domowe. Ta wersja jest darmowa i każdy może pobrać aplikację wraz z modułami tutaj.

Dodatkowy moduł do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów wraz z możliwością generowania faktur oraz raportów miesięcznych jest możliwy do zakupu na licencji do użytku komercyjnego.
Ważnym jest zaznaczenie, że program w ogóle nie potrzebuje połączenia z internetem. Baza danych jest przechowywana w katalogu programu, przez co jest on całkowicie przenośny. Nie integruje się z systemem w żadnym stopniu. Daje to łatwą możliwość tworzenia kopii zapasowych i kontroli danych, aby nie wpadły w niepowołane ręce.
Moduł do prowadzenia księgi przychodów jest cały czas w trakcie rozwoju, ale w obecnej formie oferuje już dość dużo. Możliwość generowania dokumentów podatkowych, w tym obliczania podatku dochodowego, VATu oraz wysokości ubezpieczenia społecznego ZUS.
W razie chęci kupna modułu proszę o kontakt tutaj. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na zakup modułu KPiR. Ponadto możliwe jest zakupienie wersji na system Linux w razie potrzeby.

Modyfikowane 2021, sty 12 12:20 przez Gorpyr
Odsłon: 655
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2021 by Gorpyr