Prodium.dar
Prodium
1,70 MB 2016, kwi 29 21:33 2021, lip 28 14:37
Moduł zawierający bazowe funkcjonalności produktowe.
Pobrano: 20 razy, ostatnio: 2021, paź 20 06:42 (8 dni, 11 godzin temu)

Moduł: Prodium

Bitmagron
Nazwa:
prodium
Aplikacja:
Ecomagron
Licencja:
Darmowa
Wersja:
1.4
Odsłon:
1252
Wprowadzenie

Moduł ten wprowadza element produktowy do aplikacji. Głównym elementem jest tutaj tabela produktów, na których bazują wszystkie dokumenty produktowe. Produkt to nic innego jak definicja konkretnego przedmiotu lub usługi, jak krzesło, stół lub przesyłka listem ekonomicznym. Każda pozycje dokumentu produktowego musi posiadać przypisany produkt. To jest główna różnica między zwykłymi dokumentami dostępnymi w module Ekonomii. 
Produkt automatycznie po dodaniu do dokumentu jest dodawany lub zdejmowany z aktualnego stanu magazynowego, o ile nie będzie to usługa. W razie, gdy nie będzie produktu na stanie, to użytkownik otrzyma stosowną informację.

Funkcjonalności

Bitmagron
Produkty

Produkty - podstawowa tabela grupująca informację o wszystkich zdefiniowanych produktach. Informacje takie jak rok produkcji, tytuł, opis czy nawet URL do obrazu (na razie nieużywany).

Dokument produktowe - lista dokumentów produktowych, na których każda pozycja musi posiadać zdefiniowany produkt. Dokumenty z reguły tworzy się w specjalistycznym module za pośrednictwem sprzedaży lub zakupów. 

Zmiany statusów - dodatkowe informacje w postaci historii zmiany statusów każdego dokumentu. Data zmiany oraz z jakiego statusu na jaki. Te informacje są dostępne w oknie przeglądania dokumentów, na dole obok pozycji.

Szablony pozycji - w oknie tym istnieje możliwość usunięcia wcześniej zdefiniowanych szablonów pozycji. Szablony definiuje się łatwo za pośrednictwem pozycji dokumentu produktowego. W menu szablonów istnieje opcja 'Dodaj', która na podstawie aktualnie zaznaczonej pozycji doda szablon. Następnie za pomocą przycisku Ctrl+X, gdzie X to liczba od 1 do 9 można będzie łatwo dodać pozycję z szablonu. Bardzo użyteczne w przypadku dodawania pozycji wysyłkowych.
Wymagane moduły:
Napisany:
2016, kwi 26 10:17 (67 miesięcy, 1 dzień temu) by Gorpyr
Zmieniany:
2017, lis 28 09:13 (47 miesięcy, 20 dni temu) by Gorpyr
Zmieniany:
6 razy
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2021 by Gorpyr