Ecomagron

W tym rozdziale znajduje się dokumentacja najważniejszych funkcji programu Ecomagron i jego modułów przedstawiona w jak najbardziej przejrzysty sposób wraz z przykładami i zrzutami ekranu z programu. Aby być w stanie sprawnie operować programem nie jest potrzebna szeroka wiedza finansowa. Wystarczy mieć ogólne pojęcie lub przeczytać krok po kroku dokumentację poniżej, aby zapoznać się z podstawowymi funkcjami. 
Poniżej można zobaczyć, jak wygląda program:
Bitmagron
Raport wg. miesięcy

Darmowe moduły jak Liczniki, Pojazdy czy nawet Sprzedaż dająca możliwość tworzenia dokumentów sprzedaży/zakupów są przeznaczone dla każdego, kto chce wspomóc swój domowy budżet i mieć możliwość śledzenia swoich wydatków. 

Moduł KPiR jest dedykowany dla działalności jednoosobowej. Nie wykluczamy możliwości, że w przyszłości pojawią się dalsze moduły jak Kadry lub Środki trwałe a może nawet rozbudowany Plan kont dla finansów i księgowości.

Aby pobrać aplikację, proszę przejść tutaj i zapraszamy do przeczytania dokumentacji. Jeśli interesuje Cię szybkie wprowadzenie do modułu KPiR, koniecznie zacznij od tego artykułu - Księga przychodów i Rozchodów.

Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2021 by Gorpyr